گل فروشی

بهترین گل برای روز معلم

بدون شک روز معلم یکی از خاطره ساز ترین روز ها در دوران تحصیل هر فردی هستش،  جشن ها ، بنر ها ، مسابقات و …  حال و هوای خاصی رو به این روز میبخشن!

اگر از معلم هاتون سوال کنید که بهترین هدیه برای یک معلم چیه ، اکثر معلم ها به شما خواهند گفت اینکه شاگردامون درس هاشونو یاد بگیرند، البته شما بعضی جاها نباید حرف های معلم هاتونو گوش کنید و این یکی از همون جاهاست 🙂

بهترین گل برای روز معلم

بهترین گل برای روز معلم

برای گرفتن بهترین هدیه تا ادامه این مقاله با ما همراه باشید!

یکی از بهترین سوال هایی که موقع خرید هدیه برای روز معلم از خودتون میتونید بپرسید اینه که معلم شما چه رشته ای رو درس میده؟

چون شما در هنگام خرید باید همیشه اینرو مد نظر داشته باشید که هدیه ای که برای معلم ریاضیتون میخرید نباید با هدیه ای که برای معلم هنرتون میخرید یکی باشه !

و به عبارت دیگه نرید واسه همه معلم هاتون یه پیراهن یکسان بخرید! پس برای نتیجه بهتر با معلم هاتون در رابطه با علایقشون بیشتر صحبت کنید و کنجکاو باشید که چیرو بیشتر دوست دارند!

در رابطه با هدیه ای که به معلمتون و یا هرکس دیگری در زندگیتون میدید خوب اطلاعات جمع کنید . برای مثال فرض کنید کتابی رو به استادتون هدیه میدید و از قبل هم این کتاب رو نخوندید ، اگر محتوای این کتاب از نظر خواننده (یعنی همون معلمتون) جذاب نباشه ، این هدیه تصویر جالبی از شما بجا نمیزاره !

از خرید هدایایی کلیشه هم دوری کنید !  مثلا برای معلم ریاضیتون نرید پرگار بخرید!

سمت خرید لوازم شخصی هم اصلا نرید چون اصلا کار جالبی نیست!

گل برای گل!

متون زیبا قطعا همیشه در ذهن همه افراد میمونه ! سعی کنید در هنگام هدیه دادن از متن ها در یک کارت پستال شیک استفاده کنید!

چقدر زیبا میشه که این متن زیبا در کنار دسته گل با گل آرایی زیبا و خاص قرار بگیره!

به شما پیشنهاد میکنیم حتما از محصولات فروشگاه گل راد برای مناسبت های خاص از جمله بهترین گل برای روز معلم دیدن کنید!

امتیاز این پست!
امتیاز خوانندگان این مطلب!
[Total: 1 Average: 5]